Celebration Day

Poslední svobodná jízda

  • Pokud jste jedni z těch šťastných a brzy Vás čeká svatba, měli byste si užít svoje rozloučení se svobodou co nejlépe.

Nezapomenutelné výročí 

  • Co bylo, stále je. Stejně jako bude Váš nezapomenutelný zážitek z této akce. Ať už slavíte výročí svatby, založení firmy, narození dítěte, či cokoliv jiného, jistě si chcete užít každou chvíli naplno.

Výjimečné narozeniny 

  • Každé narozeniny máte jen jednou v životě. Tak mladí, jako jste právě teď, už nikdy nebudete, proto toho využijte naplno.

S naší širokou nabídkou aktivit se Vám to jistě podaří. Ať upřednostňujete adrenalin, pohodové posezení, či výlet do přírody, my Vám vyhovíme. Program si můžete uspořádat dle libosti – od rychlé jízdy v automobilu, přes vyhlídkový let vrtulníkem nad oslnivou moravskou krajinou, po gastronomické zážitky.

V okolí moravských měst Brna a Zlína jsou pro Vás připraveny následující aktivity:

Jízda na sedadle spolujezdce v závodním speciálu

  • Jízdu v Mitsubishi Lancer Evo IX. po boku zkušeného automobilového jezdce si můžete užít na dvou tratích. Jde o část rychlostní zkoušky Kopná, která je součástí trati Barum Czech Rally Zlín, nebo na šotolinovém okruhu v Přibicích nedaleko Brna.

draha dsc_0253-m _dsc7780 mapa itinerar

Závody motokár

  • V Brně jsme pro Vás ve spolupráci s Boby motokárami připravili atraktivní závodní program. Můžete závodit nejen mezi sebou, ale můžete si i zkusit poměřit své jezdecké umění s bývalým motokárovým jezdcem.

moto-0 moto-1 moto-3 moto-5 moto-6

 Závody ve starých plechovkách a svezení v závodním speciálu

  • Na šotolinové trati v Přibicích nedaleko Brna je pro Vás připraveno vše, co potřebujete k opravdovému závodu. Stará vyřazená, ale pojízdná auta, se kterými si to rozdáte jak s časem, tak mezi sebou, a Mitsubishi Lancer Evo IX., ve kterém Vás sveze zkušený automobilový jezdec.

draha old-car old-car1 old-car2 old-car4

 

Vyhlídkový let vrtulníkem

  • Vyhlídkové lety vrtulníkem jsou realizovány dvoumístným, nebo čtyřmístným vrtulníkem Robinson R22, nebo R44. Robinson je jednomotorový lehký vrtulník s dvoulistým hlavním rotorem a ve světě je využíván jak policií, tak vojskem.

vrt-1 vrt-2 vrt-3 vrt-4 vrt-5

Skoky padákem

  • Skákání padákem v tandemu se odehrává na letišti v Kunovicích. Nahoru Vás vynese letadlo L 410 turbolet. Skáčete ze 4000 m po asi 20 minut trvajícím stoupání, pak padáte volným pádem asi 45-50 sekund rychlostí cca 200km/h a po 7-10 minutách na padáku přistanete na pevné zemi.

img_8237 picture-012 snimek img_8270 gopr0578

Střelby

  • Střelby z pistole i dlouhých zbraní probíhají v Pohořelicích nedaleko Zlína, nebo na jedné ze střelnic v okolí Brna. Vše probíhá na zabezpečené střelnici a pod vedením zkušeného instruktora. Možnosti střelby jsou jak z brokovnice na letící asfaltové holuby, tak z pistole, nebo pušky na terč. Připraveny jsou pro vás pistole samonabíjecí Beretta 92 Fs, pistole samonabíjecí Glock 19 a pistole samonabíjecí ČZ P-09. Všechny v ráži 9mm Luger. A kdo se nebojí něčeho většího, může si vyzkoušet samonabíjecí pušku UZI taktéž v ráži 9mm Luger, nebo samonabíjecí pušku CZ 858 Tactical (civilní verze SA 58) v ráži 7,62×39.

instruktor-strelby zbrane


V případě vícedenního programu, nebo využití více nabízených aktivit, máme pro Vás zajištěno ubytování, kompletní dopravu, návštěvu vinných sklepů, nebo místních minipivovarů a grilování selátka.

Mezi nabízené služby patří také přítomnost fotografa a kameramana, kteří zachytí vše podstatné a zpracují pro Vás dokumentaci z celé akce.

Vzhledem k široké nabídce a logistické náročnosti jednotlivých aktivit a na dalších faktorech, které ovlivňují výslednou cenu, nejde jednoduše uvést jednotlivé ceny. Proto jsme pro ilustraci připravili vzorové příklady zde.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, nebo chcete získat podrobnější informace, neváhejte nás kontaktovat.

Užívejte si každý den, jako by měl být Vaším posledním !