Reference

Často jsme se báli, aby se někdo nevloupal do sklepa pomocí otevřeného okýnka. S bezpečnostním prvkem z nerezové oceli od firmy ANVEL s.r.o. je to nyní nemožné a my se tak nemusíme bát případných zlodějů. Spousta obyvatelů domu si toto zabezpečení chválí a já bych ho doporučila nejen kvůli přívětivé ceně a hezké ozdobě sklepních oken, ale i skvělé spolupráci s dodavatelskou firmou.
Marta Vetečníková, Předsedkyně společenství vlastníků bytů – Zlín, Padělky

ANVEL s.r.o. je naším dlouholetým dodavatelem v oblasti kovoobrábění. Vždy reagují pružně a velmi ochotně na naše požadavky. Spolupráce je velmi profesionální a kvalita práce na vysoké úrovni, za velmi dobrých cenových podmínek.


Pavel Gabrhelík, jednatel společnosti GESOS, spol. s r.o.

Boli to tri dni plné adrenalínu, chutného jedla a zábavy v peknom prostredí. Jazda pána Barvíka prekonala očakávania aj tých najväčších odvážlivcov. Atraktívny program bol zostavený ideálne pre upevnenie vzťahov s našimi obchodnými partnermi a organizačne výborne zvládnutí. Tím Anvel sa nám postaral o príjemnú zábavu, naši obchodní partneri doteraz spomínajú na skvelé zážitky s HomeCreditom.

Jana Murínová, Marketing Specialist, Sekcia Auto Business, Home Credit Slovakia a.s.

rajtar

Jedním slovem neskutečný zážitek. Okamžitě po vstupu člověka pohltí soutěživá atmosféra. Když člověk vidí jednotlivé stáje, přípravy na závody, personál jednotlivých stájí a to nadšení pro závody – říká si, jsem úplně v jiném světě.. Pro mne toto byla absolutně nová zkušenost. Vůbec jsem nevěděl, do čeho jdu. Ze začátku ve mne panoval strach, respekt… Ale jak jsem si oblékl kombinézu, nasadil helmu – jako by se to vše ve mně zlomilo. Jízdu jsem si neskutečně užil. Vždy jsem si říkal, že umím řídit auto. Ale když jsem viděl Vláďu, tak jsem teprve pochopil, co je to umět řídit auto. Vláďo, díky za tuto možnost… Opravdu neuvěřitelný zážitek. Doporučuji všem!

Milan Rajtár, Jednatel společnosti AVL Moravia s.r.o.

hejtmankova-m

Díky Laďovi Barvíkovi za adrenalinovou jízdu, která předčila mé očekávání a splnila mi sen o svezení v závodním voze s profesionálním jezdcem. Celá akce byla perfektně připravena a tým Anvel pracoval v extrémních podmínkách v tropických teplotách na plné obrátky. Byl zajištěn výborný catering a pohodlné zázemí, odkud jsem mohla pozorovat servis a dění kolem přípravy závodního vozu.
Díky moc za neopakovatelný zážitek…

Pavlína Hejtmánková, Státní zaměstnanec

Jízda v opravdovém závodním voze pilotovaném panem Vladimírem Barvíkem pro mne byla vysoce adrenalinovým zážitkem. Ostré zatáčky na asfaltu i polňačce, prudká zrychlení, smyky… to vše jsem si skvěle užila. Pravou atmosféru motorsportu dokreslilo oblékání do nehořlavé kombinézy a helmy s interkomem, i závěrečné focení s hosteskami

Karla Šlechtová, ministryně pro místní rozvoj České Republiky

Byl to super zážitek usednout do závodního auta s opravdový závodníkem, který má za sebou spoustu závodů a je v závodníčce jako doma na gauči. Ta elegance a jistota, se kterou Laďa auto ovládá, je úžasná. Byla to čest sedět vedle zkušeného závodního jezdce a velká radost a nadšení svézt se v závodním automobilu.

Adam Kopečný, zaměstnanec Policie ČR


Užívejte si každý den, jako by měl být Vaším posledním !