ANVEL není jen autoservisem, není jen místem montáží snů v podobě skládání závodních automobilů. Je něčím víc. ANVEL je rodina a dílna je místem, kde se utváří vzpomínky, které chceme prostřednictvím nezapomenutelných zážitků vytvořit také Vám.

Společnost ANVEL s.r.o. vznikla v roce 2002. Během těchto několika let si u nás pronajalo, nebo nechalo postavit a servisovat své vozy při závodech rally mnoho jezdců. A můžeme se pyšnit i jmény klientů, které pravděpodobně budete znát – např. zpěvák Daniel Landa, nebo zpěvačka a herečka  Olga Lounová.

Šéfem jak závodního vozu, tak servisní společnosti je zkušený, dlouholetý jezdec Vladimír Barvík, který své řidičské zkušenosti získával také jako řidič záchranné služby u které působí již 25 let. Závodům se aktivně věnuje od svých 23 let a startoval na téměř 200 soutěžích jak domácích tak zahraničních, např. v Chorvatsku, Slovinsku, Německu, Rakousku nebo na Slovensku.

Mezi jeho největší úspěchy patří zisk titulu Mistra Slovenska ve třídě N1 v roce 1999, titul vícemistra ve třídě N2 v rámci Mistrovství České republiky ve Sprintrally v roce 2002, nebo 2. místa v celkové klasifikaci na Rally Košice 2005 a Rally Bohemia 2006, které se jely jako součást ME v rally.

usp-3 usp-1 usp-6 usp-2 usp-4

Členové našeho týmu a taky závodní speciál Mitsubishi Lancer Evo IX se podíleli na natáčení akčního filmu Tacho, který režírovala Mirjam Landa. Některé záběry se natáčely přímo v dílně společnosti v Napajedlích a pár členů týmu se dokonce proměnilo v samotné herce.

landa-1 landa-2 mechanici

Mimo komerční aktivity organizujeme také charitativní akci s názvem Rally Ice Tour. Toto setkání jezdců a spolujezdců rally, kteří společně se známými osobnostmi odehrají hokejové utkání na zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně pod záštitou primátora města se stalo tradicí a v roce 2017 se uskuteční již 9.ročník. Ve spolupráci s účastníky a partnery akce se nám vždy podařilo nemalou finanční částkou obdarovat potřebné a pomoci jim v jejich nelehké situaci.

jz_0133_m jz_0107-m jz_0102-m jz_0067_m dsc09734-m

Za dobu svého trvání postavila společnost ANVEL pro své klienty téměř desítku soutěžních vozů značky Honda a Mitsubishi a provozovala je na tratích rychlostních zkoušek.  Ale stavba závodniček, péče o jejich provoz, servis osobních a dodávkových vozidel není jedinou činností společnosti. Rádi bychom lidem plnili jejich sny, a protože to, na co všichni rádi vzpomínáme, jsou zážitky, vytvořili jsme pro vás pestrou nabídku adrenalinových aktivit.